Je to i váš příběh
Naší vášní ve firmě Vědomý svět s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti, partnerských vztahů a vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zvolte možnost odebírat pravidelnou inspiraci! Když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

Chcete i vy žít vědomý,
šťastný, úspěšný, radostný
a spokojený život?

Pravidelně pro vás chystáme spoustu
inspirace pro vědomý život!
Už dnes můžete začít s e-bookem
Je to i váš příběh?
Inspirujte se příběhy lidí,
kteří to dokázali!

Domovská stránkaO nás

O nás

logo_vedomy_svet_color_black_transparent400

 

E-shop Pro vědomý život .cz provozuje firma Vědomý svět s.r.o.

Na dalších řádcích se dozvíte, jak celý tento projekt vlastně vznikl.

 

Vědomý svět s.r.o. – cesta ke zrození této firmy vedla přes knihu Freda Kofmana Vědomý business a potom přes řadu osobních zážitků jejích zakladatelů a přes pár dalších zásadních knih. Podobně jako řada z vás, i my jsme si na své životní cestě uvědomili, že pro šťastný a naplněný život je důležité žít ho jako tvůrci, a tedy vědomě.

Téma vědomého života nás provázelo v naší vydavatelské práci v nakladatelství OSULE i v naší osobní praxi koučů a lektorů. Do rukou nám přicházely zajímavé knihy i další zajímavé produkty pro vědomý život, které přesahovaly naše stávající projekty (jako například Cyklická žena®). Proto jsme se rozhodli založit firmu Vědomý svět s.r.o. a s ní také e-shop Pro vědomý život .cz, ve kterém vám nabízíme vše, co jsme na své cestě za vědomým a naplněným životem vyzkoušeli a víme, že se to může hodit i vám.

Zajímá vás, kdo konkrétně stojí za firmou Vědomý svět s.r.o.? Čtěte dále…

 

Sofi_louka_final_malaDana-Sofie Šlancarová – vystudovala češtinu a angličtinu a dlouho působila na volné noze jako překladatelka, korektorka, fotografka a novinářka. Majitelka nakladatelství OSULE a zakladatelka projektu Cyklická žena®. Ve firmě Vědomý svět s.r.o. působí na pozici kreativní ředitelky.

Miluje cykličnost a vědomý život – to znamená, že tak žije a zároveň tyto principy předává dál. Ve firmách učí cyklický time management, koučuje a konzultuje, a také pořádá „menstruační večírky“, což jsou populární večerní workshopy určené pro ženy i muže, které odpovídající na všechny otázky ohledně toho, co „kdy chtěli vědět o menstruaci, ale báli se zeptat“.

Její vášní je psaní a fotografování. Autorka knih Balijský deník Cyklické ženy a 7 návyků efektivní Cyklické ženy. Spolu s Erikem napsala knihu o tom, jak mohou muži konečně porozumět ženám, nazvanou Návod na ženy. Autorka projektu Cesty vášně.

www.dana-sofie.cz / www.cyklickazena.cz / www.cestyvasne.cz

 

 

Erik_Dublin_cut_malaErik Hutter – původní profesí ajťák, dnes kouč a mentor a také podnikatel a investor. Miluje objevování a dobrodružství a rád se označuje za šťastného člověka – právě proto, že přijal nekonečnou výuku ve Škole života jako úžasnou dobrodružnou hru. Ve firmě Vědomý svět s.r.o. působí na pozici výkonného a finančního ředitele.

Erik o sobě říká: Z umělého světa počítačů, ve kterém jsem strávil dlouhá léta, jsem se posunul do světa plného lidí a neomezených možností života. Objevil jsem své skryté schopnosti a dovednosti v komunikaci a v práci s lidmi a baví mě pomáhat druhým lidem s nalezením vlastní cesty. Mou největší vizí je svět plný šťastných a spokojených lidí radujících se ze života a užívajících si každý okamžik svého života. K naplnění této vize se snažím neustále přispívat při všem, co dělám.

Autor e-booku Návod na štěstí. Spolu s Danou-Sofií napsal knihu o tom, jak mohou muži konečně porozumět ženám, nazvanou Návod na ženy.

www.erikhutter.cz / www.navodnazeny.cz